Finančný dar pre Parkour Meeting Banská Bystrica


Naše aktivity vykonávame na dobrovoľníckej báze a zároveň je aj celá akcia nekomerčného charakteru. Náklady na zabezpečenie takéhoto podujatia sa pohybujú rádovo v tisíckach eur, ktoré musíme premietnuť do registračného poplatku pre účastníkov a vždy sa čo najväčšiu časť nákladov snažíme pokryť z rôznych grantových schém či dotácií. Nie každý rok je však situácia ružová a preto akýkoľvek ďalší príspevok bude viac než nápomocný!

  • Za jednotky eur dokážeme vyrobiť tričko podujatia, zabezpečiť raňajky pre hostí alebo pokryť rôzne administratívne úkony.
  • Za desiatky eur vieme nakúpiť klince a šrauby na pospájanie paliet alebo sa odvďačiť fotografovi za perfektné fotky z podujatia.
  • Za stovky eur sme schopní pokryť náklady na dopravu, na občerstvenie pre dobrovoľníkov alebo refundovať zdravotníkov.
  • Za tisícky eur už vieme zaplatiť napr. prenájom haly ako miesta konania podujatia.

Podporiť nás môžete jednoducho online finančným darom, a to uskutočnením bankového prevodu na nasledovný účet (pokiaľ ste z krajín EU/SEPA platobnej zóny)
IBAN: SK66 0900 0000 0003 0579 4710.

Ako poďakovanie Vám bude patriť naša úcta a verejné poďakovanie na týchto stránkach a sociálnych sieťach (v prípade, že si neželáte byť zverejnený, prosím uveďte to do poznámky, napr. kľúčovým slovom anonym).

ĎAKUJEME!

Vytvorte si svoj web alebo online obchod cez Mozello.

Rýchlo, jednoducho a bez programovania.

Nahlásiť zneužitie Viac informácií